Życzenia Świąteczne

Życzymy Wam drodzy parafianie i Wam drodzy goście z nami świętujący byście tęsknotę za spotkaniem z Nowonarodzonym Zbawicielem mogli pielęgnować w waszych sercach i by ona pomogła wam zbliżyć się do tego który, jako Pan nad Pany przychodzi w wielkim uniżeniu betlejemskiej szopy  ale przychodzi po to aby dać człowiekowi szansę zbliżenia się do siebie. By dodać mu odwagi szukania tego co najcenniejsze w życiu. Niech święta Bożego Narodzenia napełniają radością i nadzieją, a światło Gwiazdy Betlejemskiej wskazuje właściwy kierunek ziemskiego pielgrzymowania, byśmy nie zginęli w mroku i cieniu śmierci, lecz spotkawszy światłość, która oświeca każdego człowieka mogli w pokoju pielgrzymować po ścieżkach  doczesności ku chwale nieba.

poniedziałek,
25 września 2017